Haber

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan hakemlere teşekkür etti

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, Trendyol Süper Lig’in 12. haftasında dün akşam oynanan TÜMOSAN Konyaspor maçını yöneten hakemlerle ilgili, şunları söyledi: “Geçen hafta yaşadıklarımızdan sonra, dürüst ve güvenilir bir hakem grubunu aramızda görmekten mutlu olduk. Sahada olumlu inisiyatif aldılar, gördüklerini oynadılar.” İfadelerini kullandı.

Doğan, “Gerçekten özledik” başlıklı yazılı açıklamasında şunları söyledi:

“Skordan bağımsız olarak hepimizin istediği bu. Kazanırız, kaybederiz, berabere kalırız. Bunlar futbolda olan normal şeyler. Ama futbolla bağdaşmayan, futbolla alakası olmayan şeyleri de işin içine katmaya kalkarsanız.” , bunu geçen hafta olduğu gibi herkesin önünde cesurca yapabilirsiniz.” Ve eğer bunu tehditkar bir şekilde uygulamaya çalışırsanız, o zaman bu şeyler artık bizim baş edebileceğimiz şeyler olmayacak.”

Trabzonspor-Konyaspor karşılaşmasını yöneten hakemlerin kendisine umut verdiğini vurgulayan Doğan, “Dün akşam bu sahada maçı yöneten hakemlerimizi dürüstçe ve baskıya önem vermeden tebrik ve teşekkür ediyorum. Yaşadıklarımızdan sonra. Geçtiğimiz hafta sahada olumlu inisiyatif alıp, gördüklerini sergileyerek, “Dürüst ve güvenilir bir hakem grubu görmek bizi mutlu etti.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu